Salon Modeki w Świdnicy zaprasza wszystkich, dla których ważne jest bezpieczeństwo, do wzięcia udziału w imprezie “Bezpieczne 2 koła”. Start w sobotę, 7 maja o godzinie 10.

Bezpieczeństwo na drodze to dla nas wszystkich sprawa najwyższej wagi i ta kwestia nie podlega wątpliwości. Czasami jednak zagadnienie to nie jest tak oczywiste jak może się wydawać. Robimy błędy, przewracamy się, nie dajemy się zobaczyć w lusterkach innym kierowcom lub po prostu nie wiemy jak pomóc innym na drodze.


Czas na zmiany! W najbliższą sobotę, 7 maja w salonie Modeki w Świdnicy odbędzie się spotkanie motocyklowe „Bezpieczne 2Koła”. Impreza rozpocznie się od pokazu jazdy zręcznościowej – pokaz poprowadzi Oskar Kubicki. Precyzyjna jazda między pachołkami doskonale zobrazuje wszystkim zainteresowanym jak trenować jeżdżenie motocyklem i jak istotny jest balans ciałem czy technika jazdy.

Podczas spotkania będzie również okazja przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy czy te dotyczące doboru odpowiedniego stroju motocyklowego – tak aby był wygodny i bezpieczny.

Na imprezie zaprezentują się również szkoły nauki jazdy Wiraż oraz Torus. Motocykliści będą mieli także okazję spotkać się ze Stowarzyszeniem Motocyklowym Rider – Świdnica czy funkcjonariuszami Policji, pełniącymi swoją służbę na motocyklach.Patronat honorowy nad wydarzeniem „Bezpieczne 2 Koła”, objął Prezydent Miasta Świdnicy. Impreza rozpoczyna się 7 maja o godzinie 10.00 pod Urzędem Miejskim w Świdnicy, przy ul. Armii Krajowej 49. Więcej szczegółów dotyczących imprezy znajduje się tutaj: link.

plakat_net_v3ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.