Przedstawiamy tak subiektywny jak to możliwe ranking 10 najseksowniejszych bikerek dosiadających motocykli w filmach. Nieśmiało liczymy, że nasza lista zdobędzie uznanie także u czytelniczek.

Biker na motocyklu ma w sobie coś magicznego. Jakąś nieopisaną aurę, która zawsze wzbudza emocje – czasem złość, czasem podziw, bywa, że nawet strach. Kiedy zaś bikerem tym jest kobieta, męskie serca miękną jak banany na słońcu. Kobieta na motocyklu budzi nasz podziw, szacunek i powoduje, że układ krążenia pracuje z pełną mocą. Jakie emocje wywołują bikerki wśród kobiet, nie wiemy. Czekamy na sygnały, drogie Panie!

Meagan Good

 10. Meagan Good w filmie Biker Boyz

Meagan przyznała się kiedyś, że marzyła o roli Kobiety Kota. Nie mamy pojęcia czego Meagan zabrakło do tego by zostać Catwoman, ale na pewno nie talentu do bycia olśniewająco seksowną. Choć w filmie Biker Boyz jest pasażerką, nie umniejsza to jej motocyklowości ani trochę.

 

Trinity9. Carrie-Ann Moss jako Trinity w filmie Matrix Reloaded

Niech Carrie-Ann Moss będzie przykładem dla wszystkich, których dręczą obawy: do scen z użyciem motocykla Carrie musiała pokonać swoją fobię przed motocyklami. Można? Można. Nakręcenie sceny pościgu motocyklowego, jednej z najciekawszych jakie kiedykolwiek widzieliśmy, zajęła filmowcom aż siedem tygodni!

 

Monet Torque8. Monet Mazur jako Shaen w filmie Torque

Choć Monet musiała przed rozpoczęciem zdjęć przejść specjalne szkolenie motocyklowe, chylimy czoła bo w filmie prezentuje się tyleż profesjonalnie co seksownie. To samo dotyczy zresztą jej filmowej partnerki – Jaime Pressly, której także należy się lewa w górę. Pojedynek tych dwóch pań budzi w nas takie same emocje jak moment odbioru nowego bike z salonu: ekstaza. 

 

Anne Hathaway7. Anne Hathaway jako Kobieta Kot w filmie Batman: Mroczny Rycerz Powstaje

Choć przeurocza Anne Hathaway nie ma poza planem nic z motocyklami wspólnego, musimy docenić jej wysiłki i sposób w jaki dosiada batmańskiego rumaka. Jej pozycja budzi nasze emocje równie mocno, co cieniutki dopasowany skórzany kombinezon.

Pam Anderson6. Pamela Anderson jako Barb Wire w filmie Barb Wire

Króliczek Playboya i ikona seksu lat 90, Pamela Anderson, w futurystycznym filmie wcieliła się w rolę ostrej babki, która poza mimo na wskroś nowoczesnych poglądów na życie, nadal jeździ Triumphem z lat 90. Możemy jej wybaczyć tę słabość ze względu na niezwykle erotyczny sposób w jaki obchodzi się z tą, bądź co bądź, maszynerią.

 

Megan Fox5. Megan Fox jako Mikaela Banes w filmie Transformers 2

Wielu z nas ma wciąż w głowie scenę otwarcia z Megan rozkosznie rozciągniętą na pięknym customie, ale w filmie jest jeszcze jeden moment, kiedy możemy podziwiać Megan na motocyklu. Chodzi o scenę, kiedy jedzie ona Aprilią 125. Nie jest to może jakiś dramatyczny fragment filmu, ale piękna Megan na czerwonej Aprilii wygląda jak milion dolarów.

Angelina. Jolie4. Angelina Jolie jako Lara Croft w filmie Tomb Raider

Angelina znana jest z tego, że sama wykonuje wiele scen kaskaderskich. WOW! Sama myśl o Angelinie w służbowym stroju Lary Croft jest wystarczająco ekscytująca. Jeśli natomiast dodamy do tego porządne enduro, jakie występuje w filmie, zaczynamy rozumieć dlaczego Andzię uznano za najseksowniejszą kobietę świata.

Yvonne Craig3. Yvonne Craig jako Batgirl w serialu Batman

Gwiazda telewizyjnej wersji Batmana, Yvonne Craig zasługuje na miejsce na naszej liście z jednego tylko powodu. Pomimo koszmarnej przaśności i tandety wyłażącej z każdego kadru tej produkcji, uratowała ona swoim wdziękiem serial przed zagładą. Ani idiotyczna stylizacja jej jednośladu, ani drewniana gra aktorska w stylu serialu Trudne Sprawy, nie zabiły olśniewającego wdzięku Yvonne.

Jessica Alba2. Jessica Alba jako Max Guevara w serialu Cień Anioła

Jessica, kiedy nie wzbudza akurat pożądania milionów grając w filmie, lubi odkręcić manetkę Harrego. Nie gardzi także upalaniem po krzakach. Stuprocentowa bikerka. W serialu Cień Anioła pojawia się na motocyklu dość często, jest to bowiem znakomite uzupełnienie jej nadzwyczajnych umiejętności zmodyfikowanego genetycznie żołnierza. No tak, brzmi to idiotycznie, ale warto obejrzeć ten serial – w końcu gra tam Jessica Alba.

 

Ann Margret1. Ann-Margret jako Kelly Olsson w filmie The Swinger

Ann Margret plasujemy na pierwszym miejscu naszej listy, ponieważ ta ówczesna seks bomba będąc prawdziwym motocyklowym zawodowcem dostała się na listę 100 najseksowniejszych gwiazd filmowych w historii. Ann-Margret była znana ze swej motocyklowej pasji. Wzięła udział w kampanii reklamowej Triumpha i używała motocykl tej marki w swoich programach telewizyjnych i występach na żywo. W roku 2000, w wieku 59 lat w wypadku motocyklowym złamała ramię i trzy żebra. Rok później, w znanym w USA talk-show Larrego Kinga, pytana o to czy zamierza jeszcze wsiąść na motocykl, powiedziała: są dwa rodzaje motocyklistów: tacy, którzy mieli już wypadek i tacy, którzy będą go mieli.
Zobacz też inne nasze rankingi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here