Choć widok bandyty na motocyklu próbującego dokonać kradzieży jednośladu nie jest w krążących filmikach w Internecie codziennością, śmiało można stwierdzić, że miłośnicy jednośladów w naszym kraju, a także zwykli obywatele, mogą czuć się bezpiecznie. Najwięcej takich sytuacji ma miejsce w Ameryce Południowej oraz we… Francji. Jak zatem obronić się przed atakiem użytkownika jednośladu?

Mimo tego, że zdecydowana większość uważa Francję za kraj bardzo przyjazny, gościnny i chętnie obiera go za cel wakacji, to w ciemnych zakamarkach ma miejsce się smutna rzeczywistość. Wiele filmów, które zostały umieszczone w Internecie i przedstawiają napad użytkownika skutera na przechodnia, czy jadącego motocyklistę, zostało nagranych właśnie w kraju, którego wizytówkę stanowi słynna na cały świat, Wieża Eiffla.

Nagminne kradzieże, bójki oraz napaście na kierowców jednośladów spowodowały, że niezbędne okazało się stworzenie specjalnych szkoleń, na których ludzie będą w stanie nauczyć się, jak bronić się przed bandytami na skuterkach i motocyklach, którzy stali się prawdziwą plagą Francji. Warto poświęcić chwilę i obejrzeć film ze szkolenia, zapamiętać kilka prostych chwytów, które pomogą nam obronić się przed oprawcą. Nigdy nie wiemy, co na nasz czeka za skrzyżowaniem lub za zakrętem, dlatego warto jest być przygotowanym na wszelkie ewentualności, szczególnie podczas wakacyjnych wojaży. Oglądają ten film widać też to, że kask bandyty możemy wykorzystać na swoją korzyść. Jak? Zobaczcie:

Agression en moto …casque ou pas casque.!!! avantage ou handicap. à chacun de juger…. test de la frappe

Opublikowany przez AISDS Sobota, 14 marca 2015ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.