Indiański konkurs piękności. Chieftain w wyjątkowych odsłonach [GALERIA]

-

Od kilku miesięcy amerykańscy dealerzy Indiana pracują nad najbardziej imponującymi customami na bazie klasycznego modelu Chieftain. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie najbliższego legendarnego zlotu Daytona Bike Week.

Od czasu twardego lądowania marki Victory to właśnie Indian jest w zasadzie jedynym poważnym konkurentem Harleya w segmencie motocyklowej armatury, zwłaszcza na rodzimym rynku amerykańskim. Wielu z nas zastanawia się, co jeszcze można wymyślić w tej grupie motocykli, ale okazuje się, że Indiany mają swój specyficzny, rozpoznawalny z daleka charakter i pewną lekkość, której często brak konkurentom z Milwaukee. Ogłoszony niedawno konkurs na najlepszego customa świetnie to pokazuje.

Startuje w nim grupa amerykańskich dealerów Indiana, a budowane przez nich maszyny oparte są na bardzo “indiańskim” modelu Chieftain. Poszczególne maszyny konkursowe eksponują zupełnie różne cechy tego motocykla. Od podkreślonej elegancji do podrasowanego napędu, dostarczającego na drodze dużych emocji. Chieftain może być zarówno stylowym bibelotem, praktycznym turystą, jak i mrocznym królem miasta.

t

Głosy na ulubione customy można oddawać na specjalnej stronie, przygotowanej przez Indiana. Warto to zrobić, główną nagrodą w losowaniu dla głosujących jest kto inny, tylko sam błyszczący Chieftain. Zwycięskie motocykle poznamy w czasie najbliższego słynnego zlotu Daytona Bike Week, który startuje 10 marca.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY