Reklama

Nie ma wątpliwości. Jest piękna. Jest bestią. Powernaked o mocy 212 KM, osiągający 300 km/h. Mowa oczywiście o nowej MV Agusta Rush 1000.

Włoska MV Agusta słynie z pięknych stylizacji, a ich maszyny na pewno należą do wyjątkowo pięknych i atrakcyjnych. Nowy naked, czyli MV Agusta Rush 1000, bazująca na Brutale 1000 RR, powoduje, że trudno oderwać od niej wzrok. Kto nie chciałby się nią przejechać?

Reklama

Jednak to nie wszystko. Rush 1000 wyposażona została w potężny litrowy silnik, którego moc to jedyne 212 KM. Osiągając na tym motocyklu prędkość powyżej 300 km/h, powinniśmy jednak nieco wzmocnić nasze mięśnie, bo przypominamy – ta maszyna owiewek nie posiada.

Przód zdobi przednia okrągła lampa LED, która sprawia, że wygląd tej maszyny staje się połączeniem nowoczesnej stylistyki z oldschoolem. MV Agusta zastosowała w tym motocyklu również w pełni regulowane oraz sterowane elektronicznie zawieszenie, do tego quickshifter i kolorowy wyświetlacz TFT. W pełni gotowa do jazdy maszyna waży 210 kg.

Podsumowując, MV Agusta Rush 1000 to motocykl z górnej półki, z rozwiązaniami zaczerpniętymi ze świata wyścigów MotoGP. Jaka będzie jego cena? Na pewno wysoka.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.