Twój pupil uwielbia jeździć motocyklem? Doskonale, zadbaj zatem o jego skuteczną ochronę, kupując mu kask motocyklowy!

Skoro wsiadając na motocykl masz na głowie kask, chroniący twoją głowę, dlaczego tej ochrony pozbawiać twojego pupila? Przecież pies czy kot także zasługują na to, by wynagrodzić je za ich bezinteresowną miłość. Przynajmniej psa, z kotem do końca nie wiadomo.

Na pomoc zatroskanym posiadaczom kotów i psów spieszy nieznanego autoramentu marka Petshy. Oferowane pod nią kaski nie posiadają wprawdzie homologacji, bo tej, póki co, żadna organizacja zwierzęca nie nadaje, ale za to posiadają odjazdowe grafiki i niską cenę, czyli wszystko to, co dla większości nabywców kasków z Aliexpress jest naprawdę ważne.

Oferowane pod marką Petshy produkty wyglądają na przystosowane do kocich potrzeb, z psami rzecz ma się nieco gorzej, bo modele ze zdjęć są wybitnie brachycefaliczni, czyli, tłumacząc na nasze, mają krótkie kufy. Jak z modelem takiego kasku poradzi sobie jamnik? Tego nie wiadomo.

Z mocno niepotwierdzonych źródeł wiemy, że producent pracuje nad kolejnymi modelami, przeznaczonymi dla jaszczurek, węży, jeży, świnek morskich i rybek akwariowych. Te ostatnie są na razie w fazie projektowej, producent nie opracował jeszcze skutecznego uszczelnienia na linii łuska – wyściółka.

Kaski dla zwierząt – galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.