Zdjęcia wyciekły. Tak wygląda nowe BMW R 1300 GS! Sztos czy niekoniecznie?

-

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia gotowego BMW R 1300 GS. Tak jak w przypadku poprzednich wcieleń tej legendarnej maszyny, oczekiwania są ogromne. Wygląd najnowszej generacji na pewno wzbudzi kontrowersje, ale przecież było tak przy okazji wszystkich premier „dużego GS-a”…

Czy poniższe zdjęcia pochodzą rzeczywiście z materiałów BMW, które ktoś zdobył i przedwcześnie wrzucił do internetu, czy może sam producent podgrzewa atmosferę przed premierą? Tego nie wiemy, w końcu niemiecka firma miewa bardzo kreatywny marketing. Wydaje się jednak, że taki wygląd nowego R 1300 GS jest całkiem prawdopodobny. 


Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim nowy kształt przedniej części motocykla, z reflektorem w kształcie litery X. Mamy także wrażenie ogólnej lekkości w porównaniu do poprzedników. I nie jest to tylko wrażenie, R 1300 GS rzeczywiście ma być o 12 kg lżejszy od 1250, a przy tym mocniejszy o 9 KM – rozwiercony bokser ma dostarczać 145 KM. 

Nadjeżdża lżejsze i mocniejsze BMW R 1300 GS. Znamy datę premiery!

Oficjalna premiera nowego R 1300 GS została zaplanowana na 28 września. Wygląda jednak na to, że mleko się rozlało i pełnej niespodzianki nie będzie. Jak wam się podoba flagowe BMW GS Anno Domini 2023?

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY