Amerykański dystrybutor LS2 Helmets organizuje konkurs, w którym do wygrania jest zwycięski kask Rajdu Dakar – MX456. Modelu tego używali 5-krotny mistrz Dakaru Cyril Despres oraz wielu innych zawodników.

Ultralekki model MX456 wykonany z włókna szklanego i zaprojektowany by sprostać najbardziej ekstremalnym wyzwaniom, towarzyszył ubiegłorocznemu zwycięzcy Cyrilowi Despresowi. W tegorocznym Rajdzie Dakar LS2 zapewnia bezpieczeństwo prawie 100 zawodnikom.

W konkursie uczestniczy 7 dealerów. Każdy z nich ma do rozdania 5 kasków, co oznacza, że do wzięcia jest aż 35 kasków. Do wyboru są 3 modele: zwycięski MX456, MX453 Dual Sport oraz FF386. W zależności od dealera, aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie nawiązujące do stylu Rajdu Dakar czy odpowiedzieć na zadane pytanie konkursowe.

Konkurs organizowany jest w Stanach Zjednoczonych ale aby wziąć udział w zabawie nie trzeba być obywatelem tego kraju. Zwycięzca musi się jednak liczyć z koniecznością pokrycia kosztów wysyłki nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.