Yamaha TW200 Bruce’a Willisa do kupienia na aukcji charytatywnej

-

Drugi z kolekcji pięciu motocykli, należących do aktora Bruce’a Willisa będzie sprzedawany na aukcji charytatywnej. Tym razem pod młotek trafia 25-letnia Yamaha TW200 Trailway. 

Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto fundacji The Boot Campaign, pomagającej byłym żołnierzom. Jak już informowaliśmy, na konto tej organizacji wpłynęło 6 250 dolarów (19 tys. zł) ze sprzedaży innego motocykla Willisa, Ducati Multistrady 1000DS.

Sprzedawana teraz Yamaha TW200 to połączenie enduro i supermoto. Jak wynika z opisu aukcji jest „w dobrym stanie”. Na liczniku ma zaledwie 2400 kilometrów (1485 mil). Cena wywoławcza wynosi 1000 dolarów (3100 zł). W aukcji można wziąć udział online do 26 lutego pod tym adresem.

Inne motocykle Bruce’a Willisa, które trafią na aukcję w ciągu kilku miesięcy to Yamaha XT350 z 1991 roku, Harley-Davidson Ironhead Sportster XLH (1972) oraz Cushman Eagle (1962).
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY