Yamaha jako łódź podwodna, czyli motocykl wielozadaniowy [WYPADKI]

-

Motocykle wielozadaniowe, zgodnie z określeniem, sprawdzają się w różnych sytuacjach. O ile jazda szosowa i lekki teren nie zrobią na nich wrażenia, próba nurkowania nie wchodzi w zakres zastosowań przewidzianych przez producenta.

Pokonywanie przeszkód terenowych, w tym brodów  może być ekscytujące, ale warto wcześniej poznać trasę po której zamierzamy przejechać. Są przeszkody, których nie sposób ocenić gołym okiem. Kto zagwarantuje, że miły leśny dukt nie zakończy się urwiskiem? Albo że niegroźnie wyglądające błoto jest w rzeczywistości grząskie i głębokie na dwa metry?

Yamaha jako łódź podwodna

Mężny biker dosiadający wielozadaniowej Yamahy postanowił nie poddawać się uprzedzeniom i z całkowitym zaufaniem zmierzył się z błotną kałużą. Próba nurkowania motocyklem nie przebiegła niestety pomyślnie i biker stanął przed dylematem: pogodzić się z odejściem ukochanej maszyny albo skazać się na wiele miesięcy oczyszczania z mułu każdego elementu motocykla.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY