Brawo Stary Browar! Zakaz wjazdu motocykli już nie obowiązuje

-

Dobre wieści z Poznania: galeria Stary Browar, która jakiś czas temu zamknęła swój parking dla motocyklistów, ponownie chce gościć nas u siebie. Czekamy na podobne decyzje innych galerii handlowych.

Jak niedawno pisaliśmy, Stary Browar z Poznania, laureat kilku prestiżowych nagród (m.in jako miejsce przyjazne otoczeniu), zamknął parking dla jednośladów. Przyczyny takiej decyzji kierownictwo galerii tłumaczyło względami bezpieczeństwa, ale także odpowiedzialnością zbiorową.

Z radością przyjęliśmy więc informację, że z końcem czerwca Stary Browar uruchamia parking dla motocykli, który dostępny jest na poziomie wjazdu na parking, w części Pasaż, tuż przy wjeździe od ul. Kościuszki.

Parking oznaczono specjalnymi znakami które mają ułatwić orientację wjeżdżającym gościom. Z ruchu motocykli nadal wyłączone są miejsca postojowe w Atrium i w pozostałych częściach Pasażu, jednak by zapewnić motocyklistom odpowiednią ilość miejsca, przewidziano specjalnie oznaczone słupki do powiększenia przestrzeni parkingowej.

Czekamy niecierpliwie na podobne decyzje w Galerii Krakowskiej, Galerii Łódzkiej i innych, które wciąż dyskryminują motocyklistów.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY