Podczas motocyklowej wyprawy znaczenia nabiera każdy centymetr sześcienny bagażu. Vertex Ultralight to miniaturowa kuchenka dla wszystkich tych, którzy nie narzekają na nadmiar miejsca w kufrach.

Miniaturowa kuchenka Vertex waży zaledwie 50 g i ma wymiary 12,2×7,3×7,6 cm w stanie gotowym do użycia. Złożona jest płaska i zajmuje tyle miejsca, co paszport. Wykonana jest z stali nierdzewnej szczotkowanej. Można na niej postawić garnek o minimalnej średnicy 8,9 cm.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pomysłodawca projektu zachęca do stosowania tabletek paliwowych. Przykładowo – pół litra wody gotuje się w ok 8 min przy użyciu jednej tabletki paliwowej.

Vertex Ultralight (5)

Projekt jest finansowany przez zainteresowanych podróżników w programie Kickstarter i osiągnął już kwotę 8 000 dolarów potrzebną do jego realizacji. Kuchenkę Vertex będzie można kupić w sklepach internetowych w USA. Produkcja ma rozpocząć się w marcu tego roku.

Vertex Ultralight (3)

Vertex Ultralight (6)

Vertex Ultralight (1)

Vertex Ultralight (2)3 KOMENTARZE

  1. jest fajny sposób na zrobienie czegoś podobnego ;) dwie puszki, odcinamy końce , i składamy w jedną całość. Wychodzi nam coś na kształt krążka do Hockeya, w środek pakujemy watę,np, i zalewamy naftą lub czymś podobnym. krążek z jednej strony powinien mieć dziurki na obrzeżach, i po podpaleniu mamy mini palnik. metoda wypróbowana ! na youtubie można znaleźć gotowy projekt. szczerze polecam, taki krążek i butelka nafty to świetna alternatywa ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.