W dniach 17 i 18 października w Rudzie Śląskiej odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Filmów Motocyklowych The Art of Ride. Impreza to znakomita okazją do dzielenia się podróżniczą pasją z innymi motocyklistami.
The Art of Ride to inicjatywa Mateusza Widucha – motocyklisty, podróżnika i wielkiego pasjonata jazdy na dwóch kółkach. Festiwal odbywa się w rudzkim kinie Patria, gdzie można obejrzeć filmy z motocyklowych wypraw, amatorskie dzienniki z podróży, a także profesjonalne produkcje o małych i wielkich wojażach.
[sam id=”11″ codes=”true”]
Atmosferę festiwalu The Art of Ride tworzą nie tylko projekcje, ale także spotkania z ludźmi, dla których motocykl to coś więcej niż tylko środek lokomocji. Festiwal w Rudzie Śląskiej to świetna okazja do dzielenia się pasją i poznawania ludzi, których działaniami rządzi tylko jedna zasada: jechać przed siebie i cieszyć się życiem.
The Art of Ride – program festiwalu
Piątek, 17 października – Druid Pub Ruda Śląska – Dzień 1. Prolog Festiwalowy
18:00 – Start Festiwalu / Koncert zespołu: Missipipi
19:00 – Prelekcja: IRBIS MONGOLIA EXPEDITION 2013, Paweł Nocoń
20:00 – Koncert: Turn AroundSobota, 18 października – Dzień 2. Kino Patria Ruda Śląska
15:30 – Start Festiwalu Dzień 2.Gość Niespodzianka na rozpoczęcie III Edycji The Art of Ride
16:15 – Prelekcja : Lambretta Klub Polska – Bronisław Keller
17:00 – Film: Why We Ride/ Co nas kręci
18:45 – Prelekcja: Przemek i Oskar Kaczmarczyk – Extreme Trial; Film: Moto The Movie 5
20:30 – Prelekcja: Moto Project Freedom; Film: Droga Wolna
[sam id=”11″ codes=”true”]