Od dziś przez cały weekend właściciele motocykli BMW będą bawić się na zlocie w Żegiestowie. Organizator – BMW Klub Polska Motocykle zapewnia bikerom liczne atrakcje – zarówno tym off, jak i on roadowym.

Impreza organizowana jest co roku – w zeszłym roku miłośnicy niemieckiej marki bawili się w Morsku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tegoroczny zlot zlokalizowany będzie wśród pięknych krajobrazów Beskidu Sądeckiego, w miejscowości Żegiestów koło Muszyny, w pobliżu słowackiej granicy.

Dla uczestników zaplanowano m.in. dwie trasy turystyczne – szosową i off-roadową. Trasa szosowa brzegiem Popradu będzie biegła urokliwymi drogami Słowacji, zaś trasę off-road pod hasłem Szlakiem sądeckich pagórków zaplanowano po polskiej stronie. Wieczorem uczestnicy zlotu będą mogli wziąć udział w konkursach sprawnościowych, zabawie tanecznej, przewidziano także prezentacje akcesoriów SHOEI i Touratech oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

Jak co roku organizatorzy nagrodzą właściciela najstarszego motocykla BMW na zlocie, najstarszego i najmłodszego uczestnika zlotu, który przyjedzie motocyklem oraz uczestnika, który pokona najdłuższą trasę na zlot.

Organizujesz zlot? Jedziesz na fajna imprezę motocyklową? Pochwal się!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ