Od dziś przez cały weekend właściciele motocykli BMW będą bawić się na zlocie w Żegiestowie. Organizator – BMW Klub Polska Motocykle zapewnia bikerom liczne atrakcje – zarówno tym off, jak i on roadowym.

Impreza organizowana jest co roku – w zeszłym roku miłośnicy niemieckiej marki bawili się w Morsku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tegoroczny zlot zlokalizowany będzie wśród pięknych krajobrazów Beskidu Sądeckiego, w miejscowości Żegiestów koło Muszyny, w pobliżu słowackiej granicy.

Dla uczestników zaplanowano m.in. dwie trasy turystyczne – szosową i off-roadową. Trasa szosowa brzegiem Popradu będzie biegła urokliwymi drogami Słowacji, zaś trasę off-road pod hasłem Szlakiem sądeckich pagórków zaplanowano po polskiej stronie. Wieczorem uczestnicy zlotu będą mogli wziąć udział w konkursach sprawnościowych, zabawie tanecznej, przewidziano także prezentacje akcesoriów SHOEI i Touratech oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

Jak co roku organizatorzy nagrodzą właściciela najstarszego motocykla BMW na zlocie, najstarszego i najmłodszego uczestnika zlotu, który przyjedzie motocyklem oraz uczestnika, który pokona najdłuższą trasę na zlot.

Organizujesz zlot? Jedziesz na fajna imprezę motocyklową? Pochwal się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.