KTM 390 Duke wjeżdża do salonów w Indiach. W Europie już wkrótce

-

Długo oczekiwany KTM 390 Duke pojawił się w salonach sprzedaży. Na razie tylko w Indiach, ale europejscy dealerzy KTM już zacierają ręce – powstający we współpracy z indyjskim Bajajem średni Duke może stać się hitem sprzedaży.

Po ośmiu miesiącach snucia plotek i przypuszczeń pomarańczowi potwierdzają: średni Duke 390 trafi na rynek. Oficjalna prezentacja odbędzie się 25 czerwca. Początkowo Duke 390 dostępny będzie tylko na rynku indyjskim, jednak plany przewidują wprowadzenie tego modelu do sprzedaży także w innych krajach.

Duke 390 wydaje się strzałem w dziesiątkę – dzięki niedużym wymiarom, mocy 43 KM i 35 Nm momentu obrotowego osiąganych z pojemności 373 cm3 Duke 390 przyspiesza do setki poniżej pięciu sekund. To z pewnością ważne dane dla klientów średniego Duke, którzy będą mogli bez przeszkód zdobywać miejskie przestrzenie. Austriacy zapewniają, że oprócz osiągów również cena będzie atrakcyjna. Na rynku indyjskim KTM Duke 390 kosztować będzie równowartość ok. 12 200 zł i to za wersję z ABS.

Choć zdajemy sobie sprawę, że w Europie cena z pewnością będzie wyższa, czekamy na średniego księcia z niecierpliwością.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY