Wkładki firmy Ventz przeznaczone są do grubych kurtek motocyklowych. Oparty na wyjątkowo prostej idei produkt pozwoli przetrwać falę największych upałów, zapewniając cyrkulację powietrza wewnątrz naszej odzieży.

Wielu z nas za nic w świecie nie zamieni swojej niezawodnej odzieży skórzanej na tekstylną, mimo że ta druga poza mniejszą masą często posiada rozbudowany system wentylacji. Skóra to jednak skóra, w kontakcie z asfaltem dużo lepiej chroni nasze ciało przed urazami. Podróżowanie w pełnym skórzanym rynsztunku w wysokiej temperaturze nie należy jednak do przyjemności.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Umieszczane w rękawach wkładki Ventz przychodzą w takich sytuacjach z pomocą. Oparte są na patencie tak prostym, że zastanawiamy się, dlaczego sami do tej pory na to nie wpadliśmy. Wkładka delikatnie unosi przód rękawa, a spory otwór w jej przedniej części zapewnia wlot dużej ilości zbawiennego powietrza.

ventz 2

Producent obiecuje, że Ventz obniżają temperaturę wewnątrz kurtki o 25%. Montaż jest banalnie prosty – po prostu wpinasz wkładkę w rękaw za pomocą klipsa i ruszasz w drogę. Ventz dostępne są w różnych kolorach, w celu jak najlepszego dopasowania do różnego rodzaju odzieży. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że są dostępne w sklepie moto-akcesoria, a ich cena nie odstrasza. Komplet kosztuje 59 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here