Wkładki firmy Ventz przeznaczone są do grubych kurtek motocyklowych. Oparty na wyjątkowo prostej idei produkt pozwoli przetrwać falę największych upałów, zapewniając cyrkulację powietrza wewnątrz naszej odzieży.

Wielu z nas za nic w świecie nie zamieni swojej niezawodnej odzieży skórzanej na tekstylną, mimo że ta druga poza mniejszą masą często posiada rozbudowany system wentylacji. Skóra to jednak skóra, w kontakcie z asfaltem dużo lepiej chroni nasze ciało przed urazami. Podróżowanie w pełnym skórzanym rynsztunku w wysokiej temperaturze nie należy jednak do przyjemności.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Umieszczane w rękawach wkładki Ventz przychodzą w takich sytuacjach z pomocą. Oparte są na patencie tak prostym, że zastanawiamy się, dlaczego sami do tej pory na to nie wpadliśmy. Wkładka delikatnie unosi przód rękawa, a spory otwór w jej przedniej części zapewnia wlot dużej ilości zbawiennego powietrza.

ventz 2

Producent obiecuje, że Ventz obniżają temperaturę wewnątrz kurtki o 25%. Montaż jest banalnie prosty – po prostu wpinasz wkładkę w rękaw za pomocą klipsa i ruszasz w drogę. Ventz dostępne są w różnych kolorach, w celu jak najlepszego dopasowania do różnego rodzaju odzieży. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że są dostępne w sklepie moto-akcesoria, a ich cena nie odstrasza. Komplet kosztuje 59 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.