Jeden z najbardziej znanych rosyjskich klubów motocyklowych “Nocne Wilki” zorganizował w Moskwie paradę poparcia Rosjan mieszkających na Krymie. Do “Nocnych Wilków” należy m.in.  Władimir Putin.

Na początku marca kilkadziesiąt motocykli z flagami Rosji, Autonomicznej Republiki Krymu i klubu “Nocnych Wilków” przejechało ulicami rosyjskiej stolicy. Kolumna około 50 jednośladów eskortowana była przez policję ale według rosyjskiego Ministerstwa Spraw wewnętrznych nie doszło do żadnych incydentów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Nocne Wilki2Wiceprezes klubu motocyklowego “Nocne Wilki” Aleksander Beniusz powiedział, że niska frekwencja podczas przejazdu spowodowana była nieobecnością większości członków klubu, którzy na Krymie organizowali podobną imprezę.

Według Beniusza zorganizowana przez klub impreza ma znaczenie dla identyfikacji narodu rosyjskiego i ochrony rosyjskiej cywilizacji. “To nie polityka, ani ekonomia – to konflikt cywilizacji i jesteśmy gotowi by trwać do końca” – powiedział Beniusz.

Władimir Putin podczas ubiegłorocznej parady
Członkiem klubu “Nocne Wilki”, który podejrzewany jest o działalność przestępczą, jest prezydent Rosji Władimir Putin. Z tego powodu prezydent Rosji znajduje się na czarnej liście fińskich służb specjalnych.

8 KOMENTARZE

  1. …jeśli już to “nocne kundle” z przydomkiem -sprzedajne-, żaden szanujący się klub motocyklowy nie miesza się w politykę, tym bardziej brudną … .

  2. I tak będą teraz polske prowakowac,, tylko trzeba się zastanowić kto kazal wpierdalac się ich sprawy, leja się to niech się leja…. ps..rodzi się pytanie od kiedy polak i Ukrainiec to przyjaciele,,, zenada….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.