Watykański Harley trafia pod młotek. Papież Franciszek pomaga bezdomnym

-

Papież Franciszek przeznaczył otrzymany niedawno w prezencie motocykl Harley-Davidson na pomoc potrzebującym. Rocznicowy model podarowany Papieżowi podczas obchodów 110 rocznicy H-D otrzyma rzymski Caritas.

Papież Franciszek, znany ze swej niechęci do dóbr luksusowych, zdecydował o przekazaniu motocykla rzymskiemu oddziałowi Caritas, który pomaga m. in. bezdomnym. Specjalna rocznicowa wersja Harleya była prezentem, który podarowano Papieżowi podczas obchodów 110 rocznicy powstania marki Harley-Davidson.

Rocznicowy Harley trafi na aukcję, z której dochód zostanie w całości przekazany na potrzeby hostelu i stołówki dla bezdomnych prowadzonych przez rzymski Caritas w pobliżu dworca kolejowego Termini.

Agencje nie podały nazwy modelu. Wiadomo jednak, że nie była to podstawowa wersja.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY