Specjalne jazdy testowe modelem MV Agusta Rivale dostępne będą wkrótce podczas dni otwartych w 9 krajach Europy. Choć akcję zaplanowano ze sporym rozmachem, wśród  odwiedzanych przez testowy motocykl krajów nie ma Polski. 

Aby choć przez chwilę cieszyć się unikalną konstrukcją i satysfakcją z jazdy, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej włoskiego producenta i przyjść na dni otwarte do wybranego salonu w dniach 26-27 października. Do wyboru mamy dealerów m.in. w Niemczech, Francji i Holandii.

Rivale 800 podczas ubiegłorocznych targów EICMA w Mediolanie otrzymał tytuł najpiękniejszego motocykla. Nowoczesny 3 cylindrowy rzędowy silnik o pojemności 798 cm3 i mocy 125 KM jest jednym najmocniejszych w swojej klasie. Szczęśliwcy będą mogli również wypróbować system kontroli MVICS, który pozwala na płynność jazdy oraz dopasowanie charakterystyki pracy silnika do osobistych wymagań i preferencji.

Ramę zaprojektowano zgodnie z tradycją MV Agusta – została wykonana ze stali oraz stopów aluminium. Motocykl ma regulowane zawieszenie, jednoramienny wahacz i aluminiowe obręcze kół. Układ hamulcowy Brembo z tarczami o średnicach 320 z przodu i 220 mm z tyłu zapewnia skuteczną redukcję prędkości.

Ceny modelu Rivale zaczynają się od 12 690 euro (53 000 zł).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ