Polaris ogłosił wreszcie, ile będzie kosztować nowy model Indian Chief. Zaprezentował też jego jedyne, bardzo skąpe zdjęcie oraz specjalny film promocyjny.

Ceny motocykla, którego debiut zapowiedziano na sierpień, zaczynać się będą w USA od 18 999 dolarów, czyli równowartości 57 tys. zł.

Marka Indian jest dla obecnego właściciela, koncernu Polaris, niezwykle ważna. Marketingowcy Indiana robią wszystko, by rozdmuchać legendę motocykli Indian do jak największych rozmiarów. Przed każdą premierą nowego modelu nabywcy kuszeni są tajemniczymi spotami reklamowymi, skąpymi informacjami i tajemniczymi zdjęciami. Tak było też w przypadku nowego modelu Chief, kiedy to zaprezentowano najpierw w Daytona pięknie brzmiący silnik ThunderStroke 111. Teraz jedynym zdjęciem jest to powyżej, gdy sylwetka motocykla wyłania się z mroku.

Już pobieżne kadry filmu ukazują staranność wykonania i dbałość o szczegóły. Projektantom motocykli Indian trzeba przyznać, że bezbłędnie podchwycili unikalny styl dawnych modeli i umiejętnie zaaplikowali nowoczesne technologie, które w żaden sposób nie zaburzają ducha marki.

Prezentacja nowego Indiana Chief odbędzie się podczas 73 Zlotu Motocyklowego Sturgis w sierpniu 2013.

Indian Chief – film promocyjny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.