[sam id=”24″ codes=”true”]Nie chcesz bawić się w subtelności i potrzebujesz motocykla z ogromnym efektem “WOOW”? Harley-Davidson przygotował na przyszły rok model Sportster Seventy-Two, który zapewni ci zainteresowanie godne gwiazdy Hollywood.

Sportster Seventy-Two to motocykl dla bikerów zafascynowanych olśniewającym stylem lat siedemdziesiątych. Stylistyka przyszłorocznego modelu nie zmieniła się znacząco, ale producent przewidział kilka nowych kolorów, które zachwycą miłośników stylu glamour.

[sam id=”11″ codes=”true”]

HD Seventy-Two (10)To, z czego słynęły poprzednie Seventy-Two, czyli bezkres chromu znalazło się także w przyszłorocznym modelu: szprychowe koła, obudowa reflektora, wysoka kierownica, wydech i silnik błyszczą niczym żywe srebro. Zapewni to każdemu właścicielowi Seventy-Two długie godziny spędzone na polerowaniu.

HD Seventy-Two (5)To, co najważniejsze w modelach z rocznika 2015 to nowe mieniące się dodatkiem metalowych płatków kolory: Deep Jade Pearl (zielony perłowy), Hard Candy Big Red Flake (czerwony), Hard Candy Quicksilver Flake (srebrny), Hard Candy Cancun Blue Flake (niebieski) i Black Quartz (czarny).

[sam id=”11″ codes=”true”]

HD Seventy-Two (1)W nowym modelu obniżono przełożenia wszystkich pięciu biegów – pierwszy z 9,315 do 9,004, a ostatni z 3,517 do 3,4.  W ramie pracuje ten sam silnik Evolution o pojemności 1,202 cm3 i momencie obrotowym 96 Nm. Na polskiej stronie Harleya-Davidsona określono cenę nowego Seventy-Two na  50 640 zł.

HD Seventy-Two (8)

HD Seventy-Two (7)

[sam id=”11″ codes=”true”] HD Seventy-Two (6)

HD Seventy-Two (4)

HD Seventy-Two (3)

[sam id=”11″ codes=”true”] HD Seventy-Two (2)

HD Seventy-Two (13)

HD Seventy-Two (12)

[sam id=”11″ codes=”true”] HD Seventy-Two (11)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.