CRP Energica, czyli najbardziej oczekiwany motocykl elektryczny. Mamy film

-

Produkcyjna wersja elektrycznego motocykla CRP Energica EGO zostanie zaprezentowana na zbliżających się targach EICMA w Mediolanie. Niecały miesiąc przed tym wydarzeniem Energikę pokazano kilku dziennikarzom. 

Jeden z najbardziej oczekiwanych motocykli elektrycznych dysponuje mocą 134 KM, a akumulator pozwala przejechać bez ładowania 150 kilometrów. Motocykl ma kosztować 25 tys. dolarów, czyli około 80 tys. zł.

Właścicielem Energiki, produkowanej przez włoską firmę CRP  można było zostać jedynie po wcześniejszej rezerwacji, która rozpoczęła się już po ubiegłorocznych targac. Dodatkowo konieczne było wpłacenie bezzwrotnego depozytu 500 euro (2,5 tys. zł).

Energica – pierwsze wrażenia (akcja od 7:07)

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

4 KOMENTARZE

  1. Za jakiś czas niczego nie będzie słychać i o tym marzę każdego letniego dnia jak mi pod oknem napierdalają pojeby 2paczki w terenie zabudowanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY