Ural, który w Stanach Zjednoczonych bije rekordy popularności, przedstawił intrygującą reklamę nowego modelu – limitowanej wersji Gaucho Rambler. Znając zaskakujące pomysły naszych sąsiadów, model ten zostanie wyposażony w lasso.

Bossowie Urala postanowili, że co roku będą przedstawiać inny model, dedykowany jakiejś części świata. Po zeszłorocznym niezwykłym modelu Yamal wyposażonym w kajak i wiosło, tym razem przyszedł czas na południowoamerykańskich kowbojów czyli gaucho. Oficjalna prezentacja Gaucho Ramblera odbędzie się za dwa tygodnie, ale już po intrygującej reklamie możemy domyślać się, że Rosjanie nadadzą nowemu modelowi kowbojskiej stylizacji i w typowym dla siebie stylu wyposażą go w niezwykłe dodatki, np. lasso lub derkę.

W tworzeniu Gaucho Ramblera wzieła udział firma Pendleton Woolen Mills, producent najwyższej jakości produktów wełnianych. Możemy zatem oczekiwać mnóstwa miękkich i ciepłych tkanin idealnych na sezon zimowy. Wszystko to w hipstersko-oldskulowej stylizacji typowej dla marki Ural. Czekamy niecierpliwie.

2 KOMENTARZE

  1. A my mamy nowe kościoły, kaplice i wiele, wiele pomników. Kiedyś mieliśmy parę krajowych motocykli, ale to przecież były koszmarne czasy komuny i te pojazdy były wytworem chorej myśli komunistycznej. A Rosjanie ?. No cóż, zawsze byli cywilizacyjnie zapóźnieni w stosunku do nas. Powinni się od nas uczyć…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.