USA: motocyklistka jadąca topless spowodowała wypadek. Była pijana

-

Prowadząca motocykl 43-letnia kobieta w stroju topless została aresztowana po spowodowaniu wypadku na autostradzie w amerykańskim stanie Wisconsin. Historia została sfilmowana przez policyjną kamerę.

Patrolująca autostradę załoga radiowozu zauważyła jadącą bez górnej części garderoby kobietę, która w dodatku prowadziła motocykl nie trzymając kierownicy.  Jak relacjonowali policjanci, kobieta krzyczała na każdy mijany samochód i wciąż stwarzała niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie, ale i dla innych pojazdów. Policjanci wezwali posiłki by zablokować drogę, jednak kobieta po zwolnieniu do 20 km/h nagle przyspieszyła.

Motocyklistka topless na autostradzie


Ostatecznie po kilkudziesięciu kilometrach kobieta straciła kontrolę nad motocyklem na środku autostrady i przewróciła się. Obrażenia okazały się niegroźne, zachowywała się jednak agresywnie, wykrzykując jestem królową drogi.

Okazało się, że była pod wpływem alkoholu, którego działanie zostało wzmocnione przez silne leki.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

2 KOMENTARZE

  1. Szanowna Redakcjo,
    Milwaukee to nie jest nazwa stanu w USA, tylko nazwa miasta, stolicy stanu Wisconsin. Powinniście byli to wiedzieć z co najmniej jednego powodu: znajduje się tam siedziba i historycznie pierwsza wytwórnia Harley-Davidson Motor Company (jakieś motorki chyba klepią, czy cóś? :). Poza tym – Milwaukee jest trzecim po Chicago i Denver skupiskiem Polonii w USA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY