Debiut Michała Budziaszka w niemieckiej edycji międzynarodowego pucharu R3 Cup niestety zostanie przesunięty na przyszły rok. Taka decyzja spowodowana została pandemią COVID-19. Jak będzie wyglądać wyścigowy sezon podopiecznego portalu Motovoyager?

Odwołanie najważniejszych zawodów dla Michała nie oznacza końca ścigania się w 2020 roku. Inne serie wyścigowe mają się odbyć, jednakże ze zmienioną datą. W chwili obecnej Budziach czeka na ogłoszenie zmienionego terminarza i wówczas poinformujemy o jego najbliższych startach. Cieszy fakt, że wstępne daty wyścigów podali już organizatorzy europejskiego Alpe Adria Cup. Trzy rundy mają odbyć się na Węgrzech, w Chorwacji i we Włoszech w drugiej połowie wakacji, we wszystkich nasz podopieczny planuje wystartować.

Michał Budziaszek na obozie przygotowawczym w Hiszpanii

Panująca pandemia mocno namieszała, ale wraz ze zmianą obostrzeń i otwarciem granic możemy być pewni, że sezon wyścigowy wróci do nas szybciej, niż pierwotnie przewidywaliśmy. Michał trenuj ostro, bo starty na torze już niebawem!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.