Kurtka ze światłem STOP. Kolejny pomysł na poprawę widoczności [GADŻETY]

-

Motocyklowa kurtka z wbudowanym światłem STOP to nowy pomysł Amerykanów na poprawę bezpieczeństwa motocyklistów. Prezentacja systemu odbędzie się podczas nadchodzących targów motocyklowych AIMExpo w Orlando.

Wynalazcy nie ustają w pomysłach na poprawę widoczności motocyklistów na drogach. To właśnie problemy z dostrzeżeniem jednośladu są najczęstszą przyczyną wypadków z ich udziałem. Niektóre kraje (np. Francja) próbują radzić sobie z tym problemem wprowadzając obowiązek jazdy w kamizelce odblaskowej. W krajach bardziej przywiązanych do swobód obywatelskich urzędnicy zachęcają do prac nad nowymi rozwiązaniami.

Kurtka ze światłem STOP

Po opisywanym przez nas projekcie kasku ze światłem STOP, znaleźliśmy coś innego – wyposażoną w takie światło kurtkę. Ładowana z gniazdka bateria dołączona do zestawu pozwala na pracę systemu przez ok. 6 dni przy zastosowaniu oświetlenia LED. Dzięki współpracy ze znanym producentem odzieży wbudowane oświetlenie wygląda naturalnie i nie zaburza fasonu odzieży.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY