Zapraszamy na Targi Poznań oraz na stoisko Kawasaki! Czekają na was premiery i urodzinowy tort!

-

Targi Poznańskie, czyli Poznań Motor Show, to ostatnia, wielka przedsezonowa impreza targowa w naszym kraju. Swoiste zwieńczenie wystaw motocyklowych. Nie mogłoby nas tam zabraknąć, ale mamy nadzieję, że was też nie zabraknie! Szczególnie na stoisku Kawasaki oraz na oficjalnej premierze 500-tek i torcie urodzinowym Ninji! Zapraszamy po szczegóły!

Sezon 2024 jest dla Kawasaki wyjątkowy, a to z kilku powodów. Ja wymienię tylko dwa z nich. Pierwszy to debiut rynkowy gruntownie odmienionych, przede wszystkim silnikowo, rodziny pięścsetek. Ninja 400 czy Z400, dostały większy silnik, który zapewnił im niesamowity wzrost dynamiki i awans do marketingowej pojemności 500. Dodatkowo debiutuje Eliminator 500, czyli klasyk, również z nowym silnikiem. To świetne motocykle, a dwoma z nich miałem już przyjemność jeździć. Wszystkie trzy będzie można podziwiać na poznańskim stoisku Kawasaki.

Druga sprawa to 40 lat, chyba najważniejszej rodziny motocykli Zielonych, czyli Ninji. Tak, pierwszy model z tą nazwą na baku zjechał z taśmy produkcyjnej w 1984 roku! Ależ ten czas leci! W związku z tym Kawasaki Polska przygotowało urodzinowy tort oraz rocznicowo-nostalgicznie malowaną najnowszą córkę rodziny, czyli ZX-6R Ninja. Modelem tym Kawasaki akcentuje swój wielki powrót do segmentu sportowych, czterocylindrowych sześćsetek!

Zapraszamy na Targi Poznań oraz na stoisko Kawasaki! Czekają na was premiery i urodzinowy tort!

Wydarzenia to, czyli prezentacja modeli 500 oraz celebracja 40. urodzin Ninji, będzie miała miejsce w czwartek (4.04) o godzinie 16.50 na stoisku Kawasaki, mieszczącym się w pawilonie trzecim kompleksu Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14). Jako że udało mi się już solidnie pojeździć dwiema z trzech nowych pięćsetek, co miało miejsce podczas światowej premiery w Alicante na początku marca, włodarze Kawasaki Polska poprosili mnie o podzielenie się ze zwiedzającymi swoimi wrażeniami z jazdy. Cóż mogłem zrobić, jak się na to nie zgodzić?

Zapraszam wszystkich, którzy chcą posłuchać o pięćsetkach, którzy mają ochotę zjeść kawałek urodzinowego tortu Ninji, czy też może przybić ze mną piątkę! Będzie mi bardzo miło! Do zobaczenia!

Michał Brzozowski
Michał Brzozowski
Motocyklista od 20 lat, z potężnym stażem przejechanych kilometrów, dużą liczbą przetestowanych maszyn i wielką miłością do jednośladów. Przede wszystkim kocha trzy motocyklowe segmenty: hipermocne nakedy, wygodne, duże turystyczne enduro oraz lekkie i zwinne jednocylindrowe supermoto, ale nie stroni od jazdy wszystkim co ma dwa koła. Przetestuje każdy sprzęt, a większość z testowanych motocykli chociaż spróbuje postawić na koło. Absolwent filologii polskiej na UW. Prywatnie pasjonat sportu, a w szczególności rowerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY