4 Regionalna Baza Logistyczna z Wrocławia poinformowała o zawarciu umowy, ze spółką Concept z Bielska-Białej, na dostarczenie quadów dla Wojska Polskiego, a dokładnie do Wojsk Lądowych oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Umowa opiewa na niebagatelną sumę 5 062 680 zł brutto. 

Firma Concept znana jest ze współpracy z sektorem państwowym. Od wielu lat dostarcza i przerabia pojazdy na potrzeby wojsk lądowych, żandarmerii wojskowej, straży granicznej, straży pożarnej i innych służb mundurowych. Najczęściej są to pojazdy ATV amerykańskiej marki Polaris, których fabryka znajduje się w naszym kraju, w Opolu. Nie dziwi zatem wybór tej spółki, jako zaufanego dostawcy kolejnej partii sprzętu dla wojska. Przedmiotem najnowszego zamówienia są lekkie quady marki Polaris, które zostaną specjalnie dostosowane do potrzeb armii.

Zamówienie opiewa na 49 quadów o łącznej wartości 5 062 680 zł brutto. Jeden z nich trafi do Wojsk Lądowych, a reszta do pododdziałów Wojsk Obrony Terytorialnej. Dostawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie do dnia 30 listopada 2020 roku.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.