Zapisz i wykorzystaj terminy w czerwcu! Moto-Sekcja zaprasza na szkolenia i jazdy motocyklowe na ODTJ Lublin

-

Wolne miejsca na szkoleniach i jazdach motocyklowych organizowanych przez lubelską Moto-Sekcję szybko się rozchodzą. Dlatego już teraz warto pomyśleć o kolejnym miesiącu i zapisać się na jeden lub kilka czerwcowych terminów. Poniżej znajdziecie szczegółową listę i linki do poszczególnych wydarzeń. 

Moto-Sekcja to działająca w Lublinie sprawdzona ekipa instruktorów pod wodzą Artura Lisa. Jest znana z organizacji znakomitych merytorycznie i prowadzonych w miłej atmosferze szkoleń motocyklowych. Są to głównie szkolenia komercyjne, na trzech poziomach zaawansowania – 1, 2 i 3. Moto-Sekcja organizuje również co jakiś czas, dzięki wsparciu sponsorów i miejscowych instytucji, szkolenia bezpłatne, a także np. specjalnie dla kobiet. Warto wspomnieć, że nawet płatne imprezy mają bardzo korzystne ceny, bo również są dotowane.

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Czym się różnią szkolenia Moto-Sekcji od jazd motocyklowych? Szkolenia – jak sama nazwa wskazuje – to proces przyswajania kolejnych porcji umiejętności motocyklowych. Składają się z wykładów teoretycznych, konkretnych ćwiczeń na poszczególnych sekcjach ODTJ oraz podsumowującej dzień sesji na pełnej nitce toru. Natomiast jazdy motocyklowe przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych motocyklistów. To po prostu wolne sesje na torze, z którego usuwane są szykany mające zmniejszyć prędkość motocyklistów na poszczególnych odcinkach. Jeździmy szybciej i jest więcej adrenaliny, ale wciąż w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. 

Zapisz i wykorzystaj terminy w czerwcu! Moto-Sekcja zaprasza na szkolenia i jazdy motocyklowe na ODTJ Lublin
ODTJ Lublin. Grafika: moto-sekcja.pl

Moto-Sekcja: szkolenia i jazdy motocyklowe w czerwcu 2024

Zapisz i wykorzystaj terminy w czerwcu! Moto-Sekcja zaprasza na szkolenia i jazdy motocyklowe na ODTJ Lublin

Szczegółowe informacje na temat tego, jak zapisać się na poszczególne szkolenia i jazdy motocyklowe znajdziecie w podanych linkach do konkretnych wydarzeń. Możecie również wejść na stronę https://moto-sekcja.pl/. Szczególnie polecamy kontakt telefoniczny z organizatorami. W bezpośredniej rozmowie ustalicie, jaki poziom szkoleń będzie dla was najbardziej odpowiedni. Do zobaczenia w czerwcu na ODTJ Lublin przy ul. Grygowej 32. My też tam będziemy!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY