Coraz więcej kobiet docenia motocyklowy sposób na relaks. Według danych Motorcycle Industry Council liczba motocykli należących do kobiet w stosunku do wszystkich motocyklistów wzrosła z 10.5% do 12.5%.

W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania i coraz większą liczbę użytkowników jednośladów. Chociaż powody są różne – np. ekonomika podróży czy miejski tłok, liczba osób znajdujących w jeździe motocyklem dobry sposób na relaks zwiększa się.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Kobiety prowadzące aktywny tryb życia, w ciągłym biegu i stresie coraz częściej znajdują niezbędne ukojenie właśnie „w ramionach” motocykla. Motocyklistki na całym świecie potwierdzają, że nawet krótka przejażdżka potrafi zdziałać cuda i pomaga zachować jasność i spokój umysłu.

Wg danych Motorcycle Industry Council w ciągu 5 lat udział kobiet w ogólnej liczbie motocyklistów wzrósł z 10.5% (2009 rok) do 12.5%.

6 KOMENTARZE

  1. Nie jestem kobietą, chętnie bym się odstresował i, niestety, niedawno sprzedałem motocykl. A wiosna tuż, tuż. I co ja mam, biedny, teraz począć? ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ