Honda Rebel to propozycja dla tych, którzy lubią klasyczne linie, ale nie przepadają za ciężkimi, paliwożernymi cruiserami. Lekki Rebel to świetny sposób na stylowe pokonywanie korków. Niestety – model będzie niedostępny w Polsce.

Honda Rebel to konstrukcja znana od lat i produkowana w niemal niezmienionej formie. Dała się poznać jako prosty w obsłudze i bezawaryjny motocykl dla każdego. Niska masa i siodło na rozsądnej wysokości pozwala poczuć się na niej swobodnie kobietom, osobom starszym i wszystkim, którym natura nieco poskąpiła wzrostu. Maszynę tę lubią także bikerzy nastawieni na ekonomikę jazdy.

Zgodnie z zasadą “lepsze jest wrogiem dobrego”, nowy Rebel nie przeszedł żadnych rewolucyjnych zmian. Rzędową, dwucylindrową „ćwiartkę” umieszczono w klasycznej, kołyskowej ramie. Moc przenoszona jest na tylne koło przez 5-biegową skrzynię i łańcuch napędowy. Za bezpieczne zatrzymanie motocykla odpowiada tarcza z przodu i hamulec bębnowy z tyłu. Tylne, podwójne amortyzatory mają 5-stopniową regulację napięcia wstępnego. Mała Honda nie będzie niestety dostępna w Europie. Miłośnikom modelu pozostaje liczyć na import prywatny. W USA motocykl kosztuje w przeliczeniu ok. 12 900 zł.

1 KOMENTARZ

  1. Kopiłem taką Rebelke kilka lat temu, szybko mi się znudziła ale zaraziła mnie motocyklizmem na dobre i tak już chyba zostanie.
    Nie planuje się leczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.