GasGas ES800 i SM800 – debiut nowych modeli już w 2025

-

Nadchodzą nowe motocykle ze stajni GasGas. Redakcja austriackiego Motorrad-Magazin przyłapała producenta na testowaniu nowych modeli. Czy to oznacza, że w 2025 na rynku zadebetują modele GasGas ES800 i SM800 wyposażone w rzędowe dwójki?

ES800

Sama stylistyka nadchodzących motocykli pozostaje zagadką. Już teraz można jednak domyślić się specyfikacji technicznej obu modeli. Najprawdopodobniej rozwiązania techniczne jak silnik, rama i zawieszenia będą bardzo podobne do tych zastosowanych w KTM 790 Adventure. Zdjęcia sugerują jednak, że motocykle GasGas niekoniecznie będą wyposażone w charakterystyczne dla austriackiej marki zbiorniki paliwa umieszczone po bokach silnika.

 SM800

Supermoto będzie modelem bliźniaczym, przynajmniej na tyle na ile może być. Oczywistym jest konieczność zastosowania innego rozmiaru kół czy zmienionego zawieszenia. Prawdopodobnie producent zdecyduje się też mniejszy zbiornik paliwa i mniej rozbudowane owiewki. W wypadku supermoto ochrona przed wiatrem będzie musiała ustąpić ergonomii i niższej wadze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY