Ducati Diavel Carbon w skórze. Projekt bułgarskich tunerów [CUSTOM]

-

Bułgarzy znani są u nas głównie z szopskiej sałatki i czarnomorskich plaż. Ale w sercu bułgarskiej stolicy działa znany w Europie warsztat tuningowy Vilner. Zobaczcie, jak wygląda Ducati Diavel, nad którym nieco popracowali.

Podstawową dziedziną działalności Vilnera są samochody, a specjalizacją – modyfikacje tego, co znajduje się wewnątrz, głównie samochodowej tapicerki. Nic dziwnego zatem, że wzięty przez nich do obróbki Ducati Diavel Carbon został zmieniony w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać skórę.

Czy czarne skórzane dodatki z czerwonymi przeszyciami wzbogaciły ten motocykl? Czy w ogóle do niego pasują? To oczywiście rzecz gustu. My mamy mieszane uczucia, choć w świecie customowych motocykli ten projekt spotkał się raczej z zachwytem.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY