Motocyklowe damskie kozaczki zaprojektowane przez Toni Bradshaw łamią wszelkie dotychczasowe konwencje w dziedzinie obuwia na jednoślad. Eleganckie motocyklistki będą zachwycone. Panowie trochę mniej.

Kobiece buty motocyklowe do dziś kojarzyły się bardzo mocno z ich męskimi odpowiednikami. Były tylko nieco mniejsze, delikatniejsze i lepiej dopasowane do kobiecej stopy. Także dobór kolorów bardziej celował w damskie towarzystwo. Ale wciąż nie miały stylu, które wiele Pań chciałoby przenieść z miejskich bulwarów na motocykl.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Motocyklowe szpilki zaprojektowane przez Toni “Halo” Bradshaw to zupełnie nowy rozdział w tej dziedzinie. Tradycyjne buty na wysokim obcasie są bardzo niebezpieczne na motocyklu, natomiast te mają specjalną konstrukcję, która zapewnia im odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu. Mają przy tym formę eleganckich kozaczków, choć nie pozbawionych pazura i sportowej stylistyki.

Projekt tych butów jest finansowany w systemie crowd funding i od funduszy zebranych w internecie zależą jego dalsze losy i ewentualna seryjna produkcja. Potrzebne jest 60 tysięcy dolarów, które trzeba uzbierać w miesiąc. Jeśli moto-szpilki pojawią się na rynku, możemy także spodziewać się setek przegranych zakładów, po których panowie będą musieli przejechać się w nich po mieście.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.