Kymco przejmie organizację Mad Bastard Scooter Rally w 2015 roku. Tajwański producent jednośladów dzięki wieloletniej współpracy z pomysłodawcą rajdu ma szansę stworzyć jeszcze bardziej szaloną imprezę.

Rajd Mad Bastard Scooter Rally odbywa się co dwa lata. Kolejna edycja przypadająca na 2015 rok odbędzie się w dniach 19-21 czerwca w południowym Ontario w Kanadzie. Dokładna trasa nie została jeszcze ujawniona. Rejestracja rozpoczyna się na początku przyszłego roku a chęć udziału może zgłosić każdy z dostępem do skutera.

[sam id=”11″ codes=”true”]

mbsr 4

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci nowego skutera. Aby wygrać, nie wystarczy ukończyć rajd z najlepszym czasem. Po drodze zawodnicy konkurują w różnych szalonych zadaniach ograniczonych tylko wyobraźnią organizatorów, za które zbierają punkty.

mbsr 2

Oprócz umiejętności jeździeckich ważny jest odjechany wizerunek kierowcy i maszyny. Editor Arris, pomysłodawca rajdu podkreśla zwiększające się zainteresowanie imprezą. Po ponad 10 latach współpracy kanadyjski oddział Kymco może wynieść imprezę na zupełnie nowy poziom.

mbsr 3

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.