Cross Egypt Challenge, czyli skuterowa wyprawa z północy na południe Egiptu

-

Cross Egypt Challenge to skuterowa wyprawa, której celem jest przemierzenie kraju faraonów z północy na południe. Start zaplanowano na 8 listopada.

Cross Egypt Challenge jest cykliczną imprezą, której celem jest promocja walorów turystycznych Egiptu ale także jednośladu jako znakomitej alternatywy dla samochodu w kraju, gdzie deszcze są rzadkością. Pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku.

Trasa tegorocznej wyprawy to 2400 km po egipskich autostradach, drogach lokalnych ale również szutrach. Uczestnicy odwiedzą po drodze Kair, Hurgadę, Luxor i liczne saharyjskie oazy. Koniec trasy przewidziano w Gizie pod słynnymi piramidami.

Cała wyprawa potrwa 9 dni – od 8 do 16 listopada. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników przygody chcących spędzić urlop e Egipcie niestandardowo. Więcej informacji pod tym adresem.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY