Akcesoria. Stojak Blake’a. Zabierz rower na wyprawę motocyklową

-

Garret Blake, amerykański wynalazca, a zarazem motocyklista i rowerzysta, skonstruował specjalny stojak, pozwalający zabrać na wyprawę motocyklową również rower. Stojak posiada światło stopu i montowany jest do stelaża kufra centralnego wyłącznie przy użyciu śrub. Nie wymaga wiercenia ani innych zmian konstrukcyjnych. Według producenta, założenie roweru na stojak zajmuje kilka sekund, wymagane jest jedynie zdjęcie przedniego koła roweru (mocowane jest ono oddzielnie). Zmiana właściwości jezdnych motocykla po zamocowaniu roweru jest porównywalna z jazdą z pasażerem.

 

Stelaż może być montowany w większości turystycznych modeli Hondy, BMW, Kawasaki, KTM, Harleya Davidsona, Suzuki, Yamahy, Triumpha, Aprilii i  Ducati. Koszt: 298 dolarów (920 zł).

 

Galeria zdjęć

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY