Panująca pandemia COVID-19 spowodowała, że wiele czynności, które niegdyś były dla nas czymś zupełnie normalnym, zostały przeniesione do Internetu. Ducati stworzyło wirtualne muzeum, które można zwiedzać z realnym przewodnikiem, a Suzuki wirtualny salon, w którym kompleksowo będziemy mogli skonfigurować i zakupić nasz wymarzony model.

Chociaż dotychczas ta opcja również była dostępna w wersji online, to jednak była ona mocno okrojona i konfiguracja motocykla ograniczała się do wyboru modelu oraz koloru. Suzuki postanowiło wyjść na przeciw panującej na świecie sytuacji i jest na etapie tworzenia wirtualnego salonu z prawdziwego zdarzenia, w którym nie tylko będziemy mogli kompletnie poustawiać nasz motocykl według własnego widzimisię, ale również będzie to miejsce, w którym odbywać się będą oficjalne premiery.

Japończycy zapowiadają, że oferta wirtualnego salonu będzie naprawdę spora, bo oprócz podstawowych parametrów, będziemy mogli doposażyć nasz motocykl również w dodatkowe akcesoria. Ponadto każdy model będzie opiewał w solidną porcję danych technicznych oraz wyjaśnienia najnowszych, zastosowanych w nim technologii. Dodatkowo możliwa będzie interakcja pomiędzy internetowymi odwiedzającymi.

Suzuki GSX-S1000F – ostatni samuraj 2020 roku [test, opinia, wady, zalety, dane techniczne]

Do wirtualnego salonu Suzuki, który zostanie otwarte już 5 lutego, dostaniemy się dzięki komputerowi lub smartfonowi. Zarejestrować się w tej usłudze będziemy mogli jednak od 28 stycznia. Ciekawe czy Japończycy przewidzieli stworzenie fikcyjnego sprzedawcy, który udzieli chociażby niewielkiego rabatu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.