Triumph przygotowuje dwa nowe modele utrzymane w stylistyce cafe-racer. Motocykle sfotografowano podczas testów drogowych w pobliżu Barcelony. Wiele wskazuje, że nie będą to tylko nowe wersje stylistyczne, a całkiem nowe konstrukcje.

Z zewnątrz można dopatrzyć się podobieństwa do modelu Thruxton, jednak w ramie pracuje całkiem nowy dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 1100 cm3. Z nieoficjalnych informacji pochodzących z Hinckley wiemy, że moc jednostki napędowej ma wynieść około 90 KM – o ponad 30 KM więcej niż osiąga silnik Thruxtona.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Na forach poświęconych brytyjskiej marce pojawiły się dwie możliwe nazwy nowego motocykla – Street Tracker i Speed Twin. Pierwsza została niedawno zastrzeżona przez Triumpha, druga to nawiązanie do legendarnego modelu Speed Twin 5T produkowanego w latach 1938-1940 i 1947-1959.

Triumph_Speed_Twin

Na katalońskich drogach Triumph testował dwa motocykle – oprócz wersji standardowej pojawiła się druga o nieco lepszej specyfikacji, wyposażona w zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo i pojedyncze siodło.

Nowy model Triumpha w – prawdopodobnie – dwóch specyfikacjach spodziewany jest w ofercie w roku 2016.

via Visordown

1 KOMENTARZ

  1. Widziałem ten motocykl ostatnio u mechanika jak zmieniałem opony .
    Jest o wiele ładniejszy na żywo,i faktycznie wygląda ze jest jeszcze stylistycznie nie skaczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.