Bez znieczulenia – polski film dokumentalny o wyścigach motocyklowych

-

Zapewne wielu z was wielokrotnie szukało ciekawych filmów o tematyce motocyklowej, a szczególnie polskiej produkcji. Nie ma tego zbyt wiele, ale właśnie nadchodzi zmiana tego faktu, bowiem już 6 marca w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera polskiego filmu o krajowych wyścigach motocyklowych, nad którym Motovoyager objął patronat medialny.

Twórcami tego dzieła są Tomasz Rola oraz Szymon Wasylów, którzy wraz z Bolesławieckim Centrum Inicjatyw Lokalnych Via Sudety właśnie stworzyli dokumentalny film o wyścigach motocyklowych w Polsce. Co warto zaznaczyć, część budżetu na produkcję filmu została zebrana poprzez znaną wszystkim zrzutkę.pl. Po raz pierwszy na ekranach kin będziemy mogli zobaczyć jak wygląda sportowy motocyklizm w Polsce od zaplecza – sylwetki zawodników, wyścigi, upadki oraz całą otoczkę wokół ścigania się motocyklami. Pomysłodawcą do stworzenia filmu o takiej tematyce był Mariusz Durynek, który na co dzień jest dentystą, ale po zamknięciu gabinetu startuje w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski.  Poza tym w Bez znieczulenia zobaczymy wielu utytułowanych zawodników oraz legendy polskich wyścigów motocyklowych.

Jeżeli jesteście ciekawi jak od podszewki wyglądają wyścigi motocyklowe w Polsce, to musicie być na premierze – 6 marca o godzinie 20:30 w Kinie Luna w Warszawie. Nie przegapcie ważnego wydarzenia w polskim motocyklizmie. Będziemy tam i my, dlatego i was nie może zabraknąć! Bilety można zakupić na stronie internetowej kina.

 

 

Wiktor Seredyński
Wiktor Seredyński
Od najmłodszych lat jest miłośnikiem dwóch kółek, a co lepsze, początkowo zamiast za dziewczynami, oglądał się za przejeżdżającymi motocyklami. Ta choroba została mu po dziś dzień i nie ma ochoty się z niej leczyć. Fan garażowych posiedzeń i dłubania przy motocyklach przy akompaniamencie Dire Straits. Po godzinach amatorsko toruje i często podróżuje motocyklem, szczególnie upodobał sobie wyjazdy pod namiot. Zapalony fan MotoGP i Marqueza. Plany na przyszłość wiąże z motocyklami – i prywatnie, i w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY