Zapewne wielu z was wielokrotnie szukało ciekawych filmów o tematyce motocyklowej, a szczególnie polskiej produkcji. Nie ma tego zbyt wiele, ale właśnie nadchodzi zmiana tego faktu, bowiem już 6 marca w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera polskiego filmu o krajowych wyścigach motocyklowych, nad którym Motovoyager objął patronat medialny.

Twórcami tego dzieła są Tomasz Rola oraz Szymon Wasylów, którzy wraz z Bolesławieckim Centrum Inicjatyw Lokalnych Via Sudety właśnie stworzyli dokumentalny film o wyścigach motocyklowych w Polsce. Co warto zaznaczyć, część budżetu na produkcję filmu została zebrana poprzez znaną wszystkim zrzutkę.pl. Po raz pierwszy na ekranach kin będziemy mogli zobaczyć jak wygląda sportowy motocyklizm w Polsce od zaplecza – sylwetki zawodników, wyścigi, upadki oraz całą otoczkę wokół ścigania się motocyklami. Pomysłodawcą do stworzenia filmu o takiej tematyce był Mariusz Durynek, który na co dzień jest dentystą, ale po zamknięciu gabinetu startuje w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski.  Poza tym w Bez znieczulenia zobaczymy wielu utytułowanych zawodników oraz legendy polskich wyścigów motocyklowych.

Jeżeli jesteście ciekawi jak od podszewki wyglądają wyścigi motocyklowe w Polsce, to musicie być na premierze – 6 marca o godzinie 20:30 w Kinie Luna w Warszawie. Nie przegapcie ważnego wydarzenia w polskim motocyklizmie. Będziemy tam i my, dlatego i was nie może zabraknąć! Bilety można zakupić na stronie internetowej kina.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.