Akcja serwisowa Moto Guzzi. Trzy modele z wadliwym zawieszeniem

-

Trzy modele Moto Guzzi zostały wezwane do kanadyjskich serwisów. Według przedstawicieli Transport Canada problem dotyczy jednego z elementów tylnego zawieszenia. Producent na razie skąpi szczegółowych informacji.

Usterka dotyczy podróżnego enduro Stelvio NTX, turystyka Norge i nakeda Griso. Według urzędników Transport Canada – organizacji, która odpowiada za bezpieczeństwo na drogach, usterka może dotyczyć co najmniej 107 egzemplarzy motocykli włoskiego producenta.

Zgodnie ze szczątkowymi informacjami usterka wiąże się z podwójnym prętem mocującym tylne zawieszenie. Według Kanadyjczyków został on nieprawidłowo wykonany, co może powodować deformacje i pogorszenie własności jezdnych motocykli.

Dealerzy Moto Guzzi są już przygotowani na usunięcie usterki. Wymienią pręt mocujący na nowy, zgodny ze standardami bezpieczeństwa.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY