W muzeum BMW w Monachium uczczono 90. rocznicę powstania motocyklowego działu BMW. Była to znakomita okazja do zaprezentowania dwóch ważnych dla producenta nowości: nakeda NineT i elektrycznego skutera C-Evolution.

Około 200 zaproszonych gości reprezentujących świat mediów, polityki i biznesu wzięło udział w uroczystych obchodach 90. rocznicy powstania BMW Motorrad. Bawarczycy nie omieszkali pochwalić się swymi osiągnięciami uwiecznionymi na licznych filmach i zdjęciach. Przedstawiono główne koncepcje i ambitne plany BMW Motorrad na kolejne lata.

Ważną częścią uroczystości były premiery dwóch nowych modeli BMW: nakeda NineT i skutera elektrycznego C-Evolution. Nine-T to podsumowanie 90 letniej historii motocykli BMW. Łączy nowoczesną technologię z nutą oldskulowego designu. Skuter C-Evolution zaprojektowany został głównie do ruchu miejskiego – mały, zwinny, z dobrym przyspieszeniem i skutecznym układem hamulcowym z ABS. Gwarantowany przez producenta zasięg to 100 km, który w zależności od stylu jazdy może się zwiększyć od 10 do 20 procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.