W muzeum BMW w Monachium uczczono 90. rocznicę powstania motocyklowego działu BMW. Była to znakomita okazja do zaprezentowania dwóch ważnych dla producenta nowości: nakeda NineT i elektrycznego skutera C-Evolution.

Około 200 zaproszonych gości reprezentujących świat mediów, polityki i biznesu wzięło udział w uroczystych obchodach 90. rocznicy powstania BMW Motorrad. Bawarczycy nie omieszkali pochwalić się swymi osiągnięciami uwiecznionymi na licznych filmach i zdjęciach. Przedstawiono główne koncepcje i ambitne plany BMW Motorrad na kolejne lata.

Ważną częścią uroczystości były premiery dwóch nowych modeli BMW: nakeda NineT i skutera elektrycznego C-Evolution. Nine-T to podsumowanie 90 letniej historii motocykli BMW. Łączy nowoczesną technologię z nutą oldskulowego designu. Skuter C-Evolution zaprojektowany został głównie do ruchu miejskiego – mały, zwinny, z dobrym przyspieszeniem i skutecznym układem hamulcowym z ABS. Gwarantowany przez producenta zasięg to 100 km, który w zależności od stylu jazdy może się zwiększyć od 10 do 20 procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here