Dobre zabezpieczenie przeciwkradzieżowe pozwala nie tylko spokojnie spać, ale także bez większego stresu zwiedzać coraz mniej bezpieczne europejskie miasta. Kryptonite Evolution Series 4 daje naprawdę spokojną głowę.

Oferta zabezpieczeń do motocykli jest naprawdę ogromna – od najprostszych kłódek zapinanych na tarczę hamulcową, do skomplikowanych urządzeń wyposażonych w alarmy i nie wiadomo co jeszcze. Te najbardziej skuteczne i najcięższe trudno jednak wozić na motocyklu – tak ze względu na ciężar, jak i na trudność użytkowania.

Przed wyprawą decydujemy się na kompromis – solidną kłódkę Kryptonite Evolution Series 4. Przekonuje nas słuszny rozmiar zapięcia oraz teoretyczna możliwość połączenia go z linką, która jest w ofercie dystrybutora – firmy Velo z Gliwic. Kosztuje 36 zł i daje nam możliwość przymocowania motocykla do stałej kotwy w garażu.

Kawał żelastwa

Kryptonite Evolution Series 4 (2)Zapięcie Kryptonite Evolution Series 4 wygląda naprawdę solidnie. Swoje również waży, więc używanie go jako breloczka nie wchodzi w grę. Masywna budowa budzi jednak zaufanie do jego skuteczności. W wyposażeniu seryjnym znalazł się “przypominacz”, czyli spiralna linka w jaskrawym kolorze, którą łączy się zapięcie z kierownicą – wszystko po to by nie zapomnieć zdjąć zabezpieczenia przed ruszeniem.


Zapięcie Kryptonite Evolution Series 4 plusy minusy

+ solidna budowa
+ świetne wykonanie
+ przypominacz w komplecie
+ dobra cena
– spore gabaryty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.