W minionym tygodniu odbyła się impreza dla klientów i partnerów grupy ZF obejmującej takie marki jak TRW, Sachs czy Lemforder. Po raz pierwszy odbył się także panel tematyczny dla branży motocyklowej.

Event zorganizowano w Bednary Driving City w ośrodku Sobiesława Zasady w Bednarach. Na uczestników czekała prezentacja oferty motocyklowej, marek wchodzących w skład grupy ZF oraz szkolenie z doboru klocków hamulcowych, tarcz, sprzęgieł oraz akcesoriów TRW, prelekcja dotycząca kierunku rozwoju branży motocyklowej, “technologii przyszłości” projektowanej już dziś oraz techniki jazdy w enduro.

Prawidłowa pozycja, pokonywanie przeszkód terenowych oraz balans ciałem z pewnością wniesie dużo w rozwój umiejętności jazdy motocyklem.

Po krótkiej przerwie uczestnicy odbyli wyjątkowo ciekawe szkolenie z pierwszej pomocy, oraz sesję w symulatorach zderzenia przy niewielkiej prędkości i dachowania. Wnioski dają naprawdę dużo do myślenia. Kolejnym etapem były przeloty w tunelu aerodynamicznym (tzw.Flyspot) oraz jazdy super samochodami po torze. W tym wypadku motocykliści skorzystali z KTM X-Bow (będącego ogniwem pośrednim pomiędzy bolidem Formuły 1 oraz motocyklem sportowym), a także takich aut marzeń jak McLaren, Nissan GTR Nissmo, Ferrari Italia oraz Lamborghini Hurracan.

Do kompletu należy wspomnieć o szkoleniu z posługiwania się katalogiem ZF, programie lojalnościowym oraz konkursie z nagrodami dotyczącym wiedzy z mechaniki.

Impreza okazała się doskonale zorganizowana oraz niezwykle owocna; zaufanie w nawiązanych relacjach “dostawca części – mechanik” będą procentowały w przyszłości.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.