Policyjny C-Evolution. Elektryczne BMW na straży ładu i porządku

-

BMW przedstawiło policyjną wersję swojego nowego skutera elektrycznego C-Evolution. Premiera miała miejsce tuż przed jednymi z najważniejszych targów wyposażenia policji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Milipol w Paryżu. 

Targi Milipol 2013 odbędą się w dniach 19 – 22 listopada. Elektryczny skuter C-Evolution ma za zadanie zademonstrować potencjał, który zdaniem BMW drzemie w takich pojazdach. Niemcy są przekonani, że w odpowiednio wyposażone skutery mogą z powodzeniem pełnić służbę w policji, ratownictwie lub ochronie.

Podobnie jak inne policyjne jednoślady sygnowane BMW, także C-Evolution będzie wyposażone w policyjne oświetlenie, syreny i liczne akcesoria, zależne od przeznaczenia i wymogów służby.

Policyjny C-Evolution, podobnie jak wersja cywilna jest napędzany chłodzonym cieczą silnikiem elektrycznym o mocy maksymalnej 47 KM. Nadwozie zbudowane jest na odlewanej ramie aluminiowej, która skrywa baterię o pojemności 8 kWh. BMW zapewnia o zasięgu minimum 100 km na jaednym ładowaniu. Całkowite uzupełnienie zapasu energii zajmuje cztery godziny ze zwykłego gniazdka 230V.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY