Indie stają się coraz bliższe. Zaangażowanie światowych producentów daje Hindusom dostęp nie tylko do nowoczesnych technologii i wzornictwa. Także marketing indyjskich jednośladów zyskuje na jakości. 

Jeszcze niedawno indyjskie reklamy publikowaliśmy w kategorii “śmieszne filmy”. Zabawne i nierealistyczne wyczyny obutych w sandały kaskaderów dosiadających dychawiczne jednoślady o mizernych pojemnościach przywodziły na myśl kiczowate amerykańskie komiksy. Nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że reklamy te były robione dla zgrywy i że właśnie to jest klucz do tamtejszego marketingu.

Hero Motocorp – reklama

Do tej pory nie wiemy czy nasze przypuszczenia były prawdziwe ale na szczęście czas przaśnego folkloru indyjskich produkcji dobiega końca. Nowe reklamy znanych producentów – Bajaj, TVS i Hero z powodzeniem mogłyby zagościć w najlepszym czasie reklamowym w dowolnej telewizji w Europie. Ufamy, że jakość reklamowych spotów przekłada się również na jakość motocykli.

2 KOMENTARZE

  1. …możemy jedynie patrzeć i uczyć się od nich ,i to nie tylko niezłej reklamy .Myślę że czasy dwuznacznych uśmieszków towarzyszących podobnym wzmiankom powoli mają juz za sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.