Nowy motocykl Harley-Davidson Softail Standard jest bezkompromisowym cruiserem o stylu zawadiackiego bobbera, budowany na podwoziu Softail, a napędza go potężny silnik Milwaukee-Eight 107, którego pojemność sięga aż 1746 ccm

Kontrastujące czarne i jasne elementy nadają motocyklowi Softail Standard styl łączący klasykę i minimalizm. Dostępny wyłącznie w kolorze Vivid Black model Softail Standard jest wyposażony m. in. w pojedyncze siedzenie, eksponujące podcięty tylny błotnik, oraz zbiornik paliwa o łagodnym profilu i pojemności 13.2 l, spod którego widać ramę i silnik. Punktem skupiającym uwagę jest centralna część motocykla z silnikiem Milwaukee-Eight 107 z polerowanymi deklami. Żebra głowicy cylindra są w kolorze czarnym. Dodatkowym elementem akcentującym stylistykę silnika jest okrągła pokrywa filtra powietrza. Podwójny wydech typu 2-w-2, z chromowanymi osłonami i tłumikami, nadaje modelowi Softail Standard wydłużony, niski profil.

Stalowe krawędzie klasycznych, szprychowych kół (przednie 19 cali, tylne 16 cali) są wykończone efektownym chromowaniem. Przednia część motocykla wyróżnia się wypolerowanymi elementami, chromowanym pierścieniem reflektora i kierunkowskazami, które znakomicie kontrastują z lakierem Vivid Black. Kierownica mini ape sprawia, że kierowca motocykla Softail Standard przyjmuje pozycję do jazdy „z pięściami na wiatr”, zapewnia jednocześnie wygodę i pewność prowadzenia. Zamontowany na kierownicy minimalistyczny cyfrowy wyświetlacz nadaje przedniej części motocykla czysty i uporządkowany wygląd.

Solidna baza Softail

Podwozie Harley-Davidson Softail stanowi solidną podstawę modelu Softail Standard. Stalowa rama zaprojektowana jest tak, aby zapewnić optymalną sztywność i jest niezwykle lekka. Montowana na sztywno jednostka napędowa dodatkowo usztywnia podwozie motocykla. Wahacz Softail również jest sztywny, co zapewnia łatwość prowadzenia i pozwala na dynamiczną jazdę, a jego wygląd nawiązuje do klasycznej ramy hardtail. Wysokiej klasy tylne zawieszenie z amortyzatorem typu monoshock umożliwia ustawienie napięcia wstępnego za pomocą mechanizmu ukrytego pod siedzeniem. Przed nierównościami na drodze i przy gwałtownym hamowaniu wspiera kierowcę również zawieszenie przednie typu dual bending valve, z widelcem typu cartridge o sportowym charakterze oraz liniowej charakterystyce tłumienia. Motocykl jest wyposażony w układ ABS w standardzie.

Moc silnika Milwaukee-Eight

Silnik Milwaukee-Eight 107 w układzie V zapewnia inspirujące osiągi, wygląd, dźwięk i słynny moment obrotowy, tak charakterystyczne dla marki Harley-Davidson. Dwa wałki wyrównoważające redukują do minimum wibracje silnika na biegu jałowym, zapewniając kierowcy komfort. Czterozaworowe głowice cylindrów gwarantują właściwy przepływ powietrza, a ich zaawansowana konstrukcja, czujniki spalania stukowego i precyzyjne chłodzenie umożliwiają osiągnięcie stopnia sprężania 10,0:1, co zapewnia wysoki moment obrotowy i niesamowite przyspieszenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.