Najpiękniejsze zakątki Polski i trasy, które zachwycają każdym zakrętem – rusza nowy projekt Motovoyagera i Held Polska. Właśnie dostaliśmy komplet odzieży i kask, których będziemy używać podczas każdego wyjazdu.

Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy naszego serdecznego przyjaciela Pawła, podróżnika motocyklowego, który prowadzi fanpage Motocyklowy Włóczykij. Paweł w kolejne weekendy odwiedzał będzie mniej oczywiste zakątki Polski i dzielił się z wami tym, co jest w nich najpiękniejsze. Z zebranych przez niego materiałów tworzyć będziemy przewodnik Motocyklowe inspiracje Held – Polska na weekend.

Co znajdzie się w przewodniku? Piękne zdjęcia, opisy najważniejszych atrakcji oraz trasy, które, używając wiosennej retoryki, potrafią umaić każdą motocyklową duszę.

Held Polska

Marki Held nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – wśród motocyklistów cieszy się ona zasłużonym uznaniem, głównie ze względu na znakomitą jakość wykonana, ale także z powodu unikalnych rozwiązań technicznych, które sprawiają, że nawet najdłuższa podróż jest komfortowa i bezpieczna. Paweł, podczas swoich weekendowych wyjazdów używać będzie zestawu kurtka Hakuna II i spodnie Matata II. Hakuna matata, czyli nie przejmuj się, odbieramy jako dobrą wróżbę dla tego projektu!

Held Hakuna II i Matata II

Ten zestaw to druga już odsłona znakomitego turystycznego kompletu Hakuna Matata. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o wysokich temperaturach. Tym, co rzuca się w oczy jest potężnie rozbudowana wentylacja. Można odnieść wrażenie, że otwory wentylacyjne umieszczono dosłownie wszędzie – na rękawach, w kieszeniach, plecach. Na piersiach znajdują się duże panele, które można rozpiąć. Jeśli jednak zrobi się chłodniej, po zapięciu wszystkich kanałów i wpięciu membrany, kurtka znakomicie chroni przed deszczem i chłodem.

Jak przystało na Helda, zestaw Hakuna II Matata II wykonany jest z najlepszych materiałów. Materiał, z którego uszyto kurtkę i spodnie to DuPont® Cordura 500D, zaś podpinkę wykonano z materiału COOLMAX®.

Kask HJC RPHA 90

Kask HJC RPHA 90 to topowy szczękowiec tego producenta. Skorupę wykonano w technologii P.I.M. PLUS z pięciu wybitnie odpornych materiałów: włókna szklanego, włókna organicznego, włókna węglowego, hybrydy włókna szklanego i węglowego oraz włókna aramidowego. Dzięki temu kask RPHA 90, choć szczękowy, jest bardzo sztywny i niezwykle odporny na uderzenia. Co dodatkowo bardzo nas cieszy (zwłaszcza Pawła) – garnek jest bardzo lekki! Koniecznie trzeba też dodać, że jakość wykonania jest niewiarygodnie wysoka. Dosłownie nie ma się do czego przyczepić.

Zapraszamy was do śledzenia naszego projektu i podsyłania własnych propozycji. Po zakończeniu projektu na naszym portalu ukażą się szczegółowe recenzje otrzymanej odzieży i kasku.

Odzież Held i kaski HJC kupicie w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.