W listopadzie na łamach portalu Motovoyager pojawił się news, w którym informowaliśmy was o powstaniu elektrycznego skutera ze znaczkiem Seata. Teraz jednoślad został pokazany w pełnej okazałości oraz pojawiło się więcej szczegółów odnośnie kroku samochodowej marki w elektromobliność. 

Hiszpański producent samochodów w listopadzie po raz pierwszy zaprezentował światu swój skuter. Posunięcie Seata było o tyle ciekawe, że był to pierwszy krok firmy w stronę jednośladów. Wtedy eScooter określany był jeszcze jako koncepcja, ale na dzień dzisiejszy jest on już dostępny na rynku i obecnie można go kupić u hiszpańskiego dealera skuterów elektrycznych Silence.

Pierwszy na świecie jednoślad ze znaczkiem SEATA! Czy jesteśmy świadkami przełomu? [eScooter]

Warto wspomnieć, że pomimo pojawienia się skutera w salonach, nadal nie odbyła się oficjalna premiera.  Z powodu panującej pandemii COVID-19, Seat postanowił zaprezentować swój jednoślad poprzez internetową transmisję, trwającą niespełna 5 minut. Zapewne wraz ze zmniejszaniem obostrzeń, możemy spodziewać się przedstawienia motorka w postaci, znanej nam jeszcze sprzed czasów koronawirusa.

Seat nadal nie ogłosił jeszcze ceny ani daty oficjalnej premiery, dlatego wszyscy zainteresowani muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Koszt zakupu jednak powinien być podobny do kwoty skuterów Silence, które traktowane są przez Seata bliźniaczo. Model S01 kosztuje 6.250E, natomiast S02 5.300E.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.