BMW M1000RR, M1000XR i M1300GS to trzy nowe modele niemieckiego producenta, które wyposażone będą w znany z samochodów tej marki M-pakiet.

M-pakiet to zestaw eleganckich stylistycznych modyfikacji, inspirowany sportem motorowym. Nazwa pochodzi od fabrycznego tunera bawarskich maszyn – firmy M gmbh. W samochodach BMW firma ta przeprowadza zarówno tuning mechaniczny, jak i optyczny, motocykle otrzymają tylko ten drugi.

Pierwszy model dostępny z M-pakietem to S1000R, który mogliśmy oglądać podczas ubiegłorocznych targów EICMA. Jak widać pomysł zaszczepienia rozwiązań z samochodów do motocyklówki sprawdził się, bo producent postanowił zgłosić do patentu aż trzy modele. Sądząc po nazwach, będą to maszyny zaprojektowane od początku do końca przez tunera.

Choć na razie wiemy tylko o trzech nazwach, pod jakimi motocykle pojawią się na rynku, nietrudno domyślić się, że w skład M-pakietu wejdą ekskluzywne kanapy, lekkie koła z włókna węglowego lub magnezu, specjalne zawieszenia i wiele innych dodatków nadających motocyklom z oznaczeniem M ekskluzywnego charakteru.

Najbardziej nas ciekawi model M1300GS. Z całą pewnością będzie on oparty na R1250 GS, te “dodatkowe” 50 cm3 pojawiło się tam zapewne dla podkreślenia, że model M będzie jeszcze lepszy.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.